DUAL MODE: BT 5.0 AND 2.4GHZ
The flexibility of wireless freedom with both Bluetooth 5.0 and 2.4GHz connectivity makes perfect for various devices.
ERGONOMIC DESIGN FOR COMFORT AND PORTABILITY
The ergonomic design and lightweight portability of Ergo 9000S enhance overall comfort during work, ensuring optimal usability. DPI switches offering multiple sensitivity options, ranging from 800 to 2400.
SILENT MODE DESIGN
Featuring a silent switch design that minimizes click noise while using Ergo 9000S. Experience the benefits of silent mode, allowing you to accomplish tasks efficiently without causing any disturbance.
| Основные |
| Интерфейс подключения мыши | беспроводная радио/Bluetooth |
| Тип | мышь |
| Назначение | для ПК |
| Размер мыши | ноутбучная |
| Тип переключателя | механический |
| Тип сенсора | оптический |
| Максимальное разрешение сенсора | 2 400 dpi |
| Материал корпуса | пластик |
| Подсветка | |
| Цвет | черный |
| Технические характеристики |
| Радиус действия | 10 м |
| Изменяемое разрешение | 800, 1200, 1600, 2400 |
| Встроенная память | |
| Грузы | |
| Сменные панели | |
| Рабочая частота | 2.4 ГГц |
| Bluetooth | 5.0 |
| Количество кнопок | 7 |
| Дополнительные кнопки | вперед/назад, смена разрешения, смена интерфейса подключения |
| Количество колёс прокрутки | 1 |
| Тип колеса прокрутки | с нажатием |
| Тихий клик | |
| Коврик в комплекте | |
| Комплектация | - USB-приемник
- одна батарейка стандарта AA
- документация |
| Питание |
| Питание мыши | 1 x AA |
| Индикатор заряда батареи | |
| Размеры и вес мыши |
| Длина | 90.7 мм |
| Ширина | 68.2 мм |
| Высота | 39.3 мм |
| Вес | 53 г |